LONDA PROFESIONAL

Znáte profesionální kosmetiku LONDA PROFESIONAL? Její vznik sahá do konce 19. století, kdy kadeřník Franz Strohel založil v Německu firmu na barvení vlasů Londa. Potomci pana Strohera založili po 2.světové válce v Darmstadtu značku Wella. Na českém trhu se značka Londa objevila roce 1998. Postupně si získává nové a nové zákazníky. Nyní je profesionální vlasová kosmetika Londa, stejně jako firma Wella součást silného koncernu Procter a Gamble.

LONDASTYLE

Profesionální styling značky Londa. Všechny výrobky Londastyle obsahují UV filtr a provitamín B5. Nabízejí 3 skupiny přípravků podle typu a použití a různého stupně fixace. Vhodné jak pro divoký styling. Stačí si jen vybrat – je libo objem, dokonalý tvar nebo něco speciálního?

VOLUME

Toužíte po vzdušném uvolněném stylu vašich vlasů. Potom vyzkoušejte LONDASTYLE VOLUME.

SPECIALS

Cítíte, že vaše vlasy potřebují něco víc. Neuspokojí vás pouze pěny a gely pro objem. Potřebujete něco zvláštního... toužíte po improvizaci... chcete si hrát … potom vybírejte ze skupiny Specials.

FINALS

Potřebujete raději klasické dotvarování účesu? Stylingové výrobky Londa pro závěrečné dotvarování vás překvapí.

LONDACARE

Skupina výrobků pro péči o vaše vlasy. Chcete se potěšit smyslností, příjemnými vůněmi a poznat mikroperličkovou technologii řady Londacare. Stačí určit druh vašich vlasů: barvené, poškozené, dehydrované, jemné, vlnité a vlasy s lupy.


Tyto vlasové produkty můžete zakoupit
v našem Ili studiu.